לא מתפשרים על צמיגים לרכב

 

אוהבים לנסוע ברכב מטופח ולכן רבים שומרים על
הניקיון שלו מבפנים ומבחוץ, אך שמירה על הניקיון של הרכב זו לא הפעולה אשר תגן עליכם בעת נסיעה. הפעולה אשר תגן עליכם באמת בעת הנהיגה היא שמירה על מפרט הרכב שלכם ודאגה לצמיגים. הכלל החשוב ביותר הוא שאין להתפשר על הבטיחות של הרכב. נסיעה עם צמיגים אשר אינם מתאימים לכביש או שאינם מכוונים עלולים להוביל אתכם לאסון. לכן, לא מתפשרים על צמיגים לרכב, בודקים את הצמיגים אחת לתקופה, ממלאים אוויר על פי הוראות הרכב, בוחנים כי הצמיגים מאוזנים ומבצעים כיוון פרונט.

   

רכישת צמיגים חדשים

במידה והגיע הזמן להחליף את הצמיגים של הרכב חשוב לדעת כי לא מתפשרים על צמיגים לרכב. צמיגים חדשים חייבים להתאים לרכב ולדרישות שלו וכאשר עושים את הבחירה בין הצמיגים המוצעים בפנצ'ריה יש לבחון שהם עונים על דרישות הבטיחות הגבוהות ביותר. בעת רכישת הצמיגים חשוב לבחון כי הפנצ'ריה מבצעת גם התאמה לרכב, כיוון פרונט במידת הצורך וכל פעולה אחרת אשר תגן עליכם.


בחירת פנצריה

זה ברור כי לא מתפשרים על צמיגים לרכב וכדי לא להתפשר חשוב לבחור בהחלפת צמיגים בפנצ'ריה אשר מתמחה בכלל טיפולי הצמיגים לרכב. על הפנצ'ריה להחזיק בסוגים שונים של צמיגים וכן עליה לתת טיפול כולל לרכב. כלומר, לא מספיק להחליף את הצמיגים, יש גם לבדוק כי הם מכוונים כראוי את הצמיגים על ידי ביצוע איזון גלגלים וכיוון פרונט ולא להסתפק רק בהחלפה של הצמיגים. החלפה של הצמיגים בפני עצמה היא חלק בלתי נפרד מהכנת הרכב לחורף ודאגה לו, אך מעבר לכך היא חייבת להיות מתאימה לצורך של הרכב ושל מצבו. במידה ותחליפו צמיגים לרכב אך לא תבדקו אתכיוון הפרונט, אתם עלולים להיות חשופים לסכנה בכביש במקרה הגרוע או פשוט לשחוק את הצמיגים מהר מאד במקרה הפחות גרוע. חשוב לבצע את החלפת הצמיגים בפנצ'ריה אשר יכולה לתת לרכב את כל השירותים הנדרשים לו ולהוציא אתכם כשהנסיעה היא בטוחה.