לחץ ניפוח אוויר

תקלות נפוצות ברכב

כלי הרכב, על אף שהולכים ומשתכללים מיום ליום, עדיין הינם מוצרים שבטיחותם מוטלת בספק. תקלות רבות כמו בלמים פגומים, תקלות בצמיגים, מנורות שרופות, בלאי בלוחות המכוונים או שחיקה של המנוע, יכולים לפגום באיכות הנסיעה שלכם ולהזיק לבטיחות הרכב. ישנם דברים קטנים שאנחנו, בתור נהגים יכולים לעשות, על מנת להגן על בטיחותנו ובטיחות שאר הנהגים על הכביש ולהקטין את הסיכויים שיקרה משהו לנו או לרכב. שמירה על לחץ אוויר תקין בצמיגי הרכב היא דוגמא לפעולה פשוטה שכזו.

   

מדוע חשוב להקפיד על לחץ ניפוח אוויר בצמיגים?

  • השיקול הבטיחותי - כפי שציינו בשורות מעלה, לחץ אויר תקין בצמיגים הוא גורם מכריע בבטיחות הרכב. לחץ נמוך מסכן את יציבות הרכב ומציב אותנו בפני סכנה של התהפכות, סטייה או חוסר שליטה בו. הקפדה על בדיקה תדירה של לחץ ניפוח האוויר בצמיגי הרכב חשובה ביותר, קלה לביצוע ולא דורשת בזבוז של זמן רב מצידנו. במידה וזיהיתם תקלה בלחץ האוויר בצמיג, טפלו בבעיה נקודתית וגשו למוסך הקרוב לצורך בדיקה מקיפה יותר.
  • השיקול הכלכלי - אם בטיחותכם לא מספיקה, סיבה נוספת לשמירה על לחץ אוויר תקין בצמיגי הרכב היא הסיבה הכלכלית. צמיגים המלאים בדיוק במידה הנכונה באוויר, חסכוניים יותר בדלק עבור הרכב מאשר כאלה עם עודף ובמיוחד עם חוסר באוויר. החיסכון בדלק מקושר ישירות עם חיסכון בכסף, שיקול שבוודאי עולה בראשכם מדי תדלוק.

השירות הטוב ביות לצמיגים ולבטיחות שלכם

  • לחץ אויר תקין בצמיגי הרכב שלכם הוא פקטור מרכזי בכמות הדלק שיתבזבז בנסיעה ובבטיחות הרכב. ניתן לנפח את צמיגי הרכב באוויר או בחנקן, שלו יתרונות נוספים. אצלנו, בסופר צמיג – נהור, תוכלו לקבל שירותי ניפוח ובדיקת צמיגים הן באוויר והן בחנקן בצורה מקצועית, מהירה ואיכותית. השירות שאנחנו מעניקים הוא אישי, לפי צרכיו של כל לקוח והוא מכוון לתת לכם את המענה המדויק לדרישות והצריכים הספציפיים שלכם.