צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החלפת צמיגים - המלצות

 
 
הצמיגים שלכם הרבה יותר חשובים ממה שנדמה לכם ולמעשה אם לא תבדקו אותם ותטפלו בהם כראוי, אתם עלולים יום אחד להיתקע ולהתחרט על אי התחזוקה, למרות כל התירוצים של חוסר זמן או עצלות. החלפת צמיגים צריכה להתבצע כל כמה שנים, והנה כמה טיפים שיעזרו לכם להכיר את הנושא טוב יותר.
 

כל כמה זמן צריך להחליף צמיגים?

 
אחד הטיפים החשובים ביותר בנושא החלפת צמיגים היא למידת תוחלת החיים של הצמיג. הצמיג אמנם עשוי מגומי דחוס והוא מוצר חזק ועמיד, שמגיע למהירויות גבוהות וטמפרטורות חמות במיוחד, אך עדיין זה לא אומר שהוא יחזיק מעמד ליותר מכמה שנים בודדות בצורה תקינה באופן מלא.
 
 
 
החלפת צמיגים - המלצות
 
 
 
 
ודאי שיש אנשים שנוסעים על אותם צמיגים כבר 10 שנים, אך זה לא אומר שזה אחראי. הצמיג יכול לסבול מתקר יותר בקלות אחרי 5 שנים ולמעשה אחרי 5-6 מומלץ להחליף אותו, גם אם הוא צמיג איכותי ביותר.
 

איך יודעים מה גיל הצמיג?

 
תמיד תרכשו צמיגים שמועד הייצור שלהם קרוב למועד הקנייה. לרוב ללא תרכשו אותו באותה שנה בו הוא יוצר, אלא אם יש לכם מזל, אך בכל מקרה במידה שמאוחסן בפנצ'רייה כבר 3 שנים, לא כדאי לרכוש אותו כי סביר להניח הוא יסבול מבלאי מוקדם יותר. איך בודקים את הצמיג? מוטבעות עליו ארבע ספרות. השתיים השמאליות מציינות את השנה שבה הוא יוצר והשתיים הימניות מייצרות את השבוע בו הוא יוצר. 1223 הוא למעשה צמיג שיוצר בשנת 2012 בשבוע ה-23 וכן הלאה.
 

לא קונים צמיג בלי אחריות

 
אם הגיע סוף סוף הרגע שבו אתם מחליפים צמיגים, חשוב שתקבלו עליהם אחריות מלאה. אל תסמכו על המילה של אותה פנצ'רייה כי עם המילה הזו לא תוכלו לחזור בעוד חצי שנה ולומר שהצמיג תקול. חשוב לקבל טופס אחריות ברור שאינו משתמע לשתי פנים, שמסביר מה בדיוק הצמיגים שקיבלתם, באיזה מצב, איזו שנת ייצור מופיעות על הצמיגים, מי התקין לכם אותם, באלו מקרים האחריות רלוונטית וכולה. אם הצמיג מתפנצ'ר סתם כך בלי כל סיבה או שיש בו בעיה אחרת תמיד תוכל ולפנות ולקבל שירות.
 
מתי להחליף צמיגים?
 

בדקו את מאפייני הצמיג

 
החלפת צמיגים מחייבת אתכם לבדוק היטב את כל המאפיינים שלו. ראשית, בדקו את האחיזה שלו בכביש על ידי סוג החומר וכמובן היצרן. תמיד חשוב לבחור יצרן איכותי ומוכר בעולם ומומלץ לקרוא על כך מעט לפני ההחלפה, כי זה נושא עמום מאוד עבור רוב הישראלים. כמו כן, בדקו את המידות שלו ואת ההשפעה שלהן על הרכב לפי סוגו, וכמובן את עומק החריצים שמשפיע על בטיחותו.
 

לבחור צמיגים בצורה נכונה

 
אם אתם רוצים לקבל את כל המידע החשוב ביותר לגבי הצמיגים שלכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום והצוות המנצח שלנו בסופר צמיג נהור בע"מ ישמח לעמוד לשירותכם! אנו מסבירים, מייעצים ומטפלים בכל סוגי הצמיגים. בואו אלינו לקבלת שירות עם מחירים ללא תחרות!