צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חישוקים לרכב

 
חישוקים לרכב הם לא רק אלמנט עיצובי שתורם הרבה מאוד למראה הכללי של הרכב וליוקרתיות שלו, אלא גם אלמנט שתורם מאוד לביצועי הרכב על הכביש. למעשה, חישוקים לרכב הומצאו במיוחד על מנת לשפר את ביצועיהם של רכבים, בעיקר של רכבי מרוץ. חיפשו אלמנט שיחליף את חישוקי הפלסטיק (ה"טאסות"), אשר לא רק שלא היו יפים, אלא גם סיכנו את הנוסעים ברכב וברכבים האחרים שעל הכביש. הטאסות לא היו יציבות, ולא אחת אפשר היה לראות חישוקים כאלה מונחים בצדי הכביש משום שפשוט יצאו ממקומם במהלך הנסיעה. החיפוש אחר פתרון אחר שיספק לרכב יציבות וישדרג את מהירות נסיעתו, העלה את חישוקי המתכת – חישוקים לרכב המיוצרים בדרך כלל מאלומיניום (היוקרתיים שבהם ממגנזיום) אשר מספקים לנו את כל הדרוש לנסיעה מהירה ויציבה כאחד.
 

 

כל היתרונות של חישוקים לרכב ממתכת

 
חישוקי המתכת מספקים לכל רכב בו הם מותקנים הרבה מאוד יתרונות על פני רכבים אחרים:

  • הפחתת המשקל הבלתי מוקפץ של הרכב – הפחתה של המשקל של כל מה שזז עם הגלגל מתחת לקפיץ (צמיג וחישוק (ג'אנט), מערכת בלמים וחלקים מסוימים של המתלה עצמו). ככל שהמשקל הבלתי מוקפץ שלהרכב נמוך יותר, הגלגלים מתפקדים בצורה טובה יותר ויכולים לנוע הרבה יותר מהר. היות שמשקלה של מתכת כמו אלומיניום הוא מאוד נמוך, הרי שבחירת חישוקים לרכב שעשויים מאלומיניום משפרת מאוד את ביצועי הרכב על הכביש.

  • שדרוג הבטיחות על הכביש – כפי האמור לעיל, חישוקי מתכת הם כאלה שמתחברים לצמיג באופן בטיחותי במיוחד, המבטיח שלא תהיינה התנתקויות פתאומיות כפי שקרה פעמים רבות עם חישוקי הפלסטיק. מכאן, חישוקים לרכב מאלומיניום או ממגנזיום הם היום חלק בלתי נפרד מתהליך הייצור של יצרניות רכב רבות, ומי שרוכש רכב חדש יכול להיות רגוע מהבחינה הזאת.

  • אלגנטיות מיוחדת במינה – חישוקים לרכב העשויים ממתכת מספקים לרכב מראה יוקרתי, גם אם לא בוחרים באלה היוקרתיים במיוחד. מי שבכל זאת רוצה לשדרג את מראה הרכב עוד יותר,יכול לבחור בדגמים היוקרתיים של החישוקים וליהנות מרכב שהוא בטיחותי לנסיעה ומשדר מראה מיוחד של הדר ויוקרה.
 

 

סופר צמיג נהור לשירותכם

 
סופר צמיג נהור משווקת חישוקים לרכב ממתכת באיכות גבוהה במיוחד, אשר ישדרגו את הרכב שלכם מבחינת בטיחות ומבחינת יוקרה.
 
אז אם אתם רוצים לעבור לחישוקים לרכב שישדרגו אותו פלאים – אתם מוזמנים להתקשר אלינו
לטלפון 053-7512222
או להגיע אלינו ונסייע לכם בבחירת החישוקים המתאימים.
 
 
חישוקים למגוון רכבים
 
 
 
חישוקים לרכב