פנצ'ריה

 
פנצ'ריה מציעה שירות חשוב מאוד, ורשאית למכור צמיגים עבור כל סוגי הרכבים. צמיגים הם הגורם המרכזי והחשוב ביותר בבטיחות של הרכב. הצמיגים יקבעו כיצד הרכב יגיב במקרה שלתנודות בלתי צפויות, איך הוא יתמודד עם מהירויות גבוהות, והאם יתאפשר לו לבצע נסיעות ארוכות ללא תקלות. הצמיגים חייבים להיות תקינים, ונמדדים בין היתר על פי חריצים בעומק של שני מילימטר מינימום.
 
מגוון גדול של צמיגים
 

כל מה שצריך לדעתעל גלגלים, צמיגים ורכבים

 
גלגלים מהווים את נקודת המפגש היחידה של הרכב עם הכביש. במילים אחרות, כל אמצעי הבטיחות ברכב הופכים להיות לא יעילים במידה והגלגלים אינם איכותיים. אך בעוד הגלגלים עצמם מיוצרים על ידי יצרן הרכב, ולנהג אין שליטה עליהם, הצמיג הוא מה שקובע את מידת הבטיחות. צמיג לא תקין עשוי לגרום נזקים חמורים, ואת זה יודעים בכל פנצ'ריה. צמיג שמתפוצץ בכביש מהיר מביא לאובדן שליטה, מסכן את הנהג ואת הנוסעים, ויכול להביא להתהפכות, אובדן שליטה ופגיעה בנהגים אחרים.
צמיג יכול להתפוצץ כתוצאה מגורמים רבים כגון לחץ אוויר לא מספק, לחץ גבוה מדי, בלאי או סדקים משמעותיים. בנוסף, צמיג חדש ואיכותי מונע מאמץ של הרכב וכך חוסך בדלק. לצמיג יש משמעות כלכלית עבור נהגים אשר מעוניינים ליהנות מהרכב שלהם לאורך זמן.
 

סרטון תדמית על הפנצ'ריה

 
 

מדוע כדאי לרכוש צמיגים דרך הפנצ'ריה שלנו?

 

הצמיגים שאנומוכרים בפנצ'ריה הם הטובים ביותר עבור הרכב שלכם, וזאת בשל מספר סיבות:

א. התאמה – אנשי המקצוע שלנו יודעים כיצד להתאים את גודל הצמיג לגלגל על פי הוראות היצרן. יש לנו את הניסיון הדרוש על מנת לבצע התאמה אופטימאלית של הצמיג, ולחץ האוויר הדרוש עבורכם.

ב. גיל – אנו מחזיקיםבדגמים רבים של צמיגים, עבור כל כלי הרכב ללא יוצא מן הכלל. יש לנו צמיגים חדשים,וצמיגים עם גיל ייצור של פחות משנה, על מנת שתוכלו לנהוג בבטיחות גם בנסיעותארוכות במיוחד.

ג. מוניטין - בפנצ'ריה שלנו תמצאו צמיגים מוכרים המיוצרים על ידי חברות עם מוניטין. צמיגים הם לא המקום לחסוך בהוצאות: רכשו צמיג איכותי, העלו את ערך הרכב, ובעיקר שפרו את הבטיחות שלכם תוך מניעת תקלות בלתי רצויות.

ד. המלצות – לקוחות אשרהחליפו את הצמיגים דרכנו יכולים להמליץ לכם על שירות דומה. אנו מתחייבים לאמינותמלאה, ויכולים לבדוק האם יש צורך בהחלפת כל צמיגים, או לחילופין בהחלפת צמיגים עלהסרן הקדמי או האחורי בלבד. בנוסף, נדע כיצד לוודא שהצמיגים באותו סרן הם מאותויצרן ועם ותק זהה.


מוסך סופר צמיג-נהור בע"מ הוא הרבה יותר מפנצ'ריה. בואו לבדוק יחד איתנו את הצמיגים של הרכב,להתכונן אל מבחן הרישוי השנתי, ולהפוך את הנהיגה לבטוחה ונוחה. אל תתנו למוסכים אחרים לגעת בצמיגים שלכם, או להשפיע על הרכב בצורה שאינה עומדת בהנחיות משרד התחבורה והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.