צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מערכת TPMS

 
מוסך סופר צמיג שמח להציע ללקוחותיו מערכות TPMS) Tyre Pressure Monitoring System)– מערכות למדידת לחצי אוויר בצמיגים
 

 

מהי מערכת ה- TPMS?

 
המערכת, כשמה כן היא, מערכת המבקרת את לחץ האוויר בצמיגי הרכב. המערכת יודעת לנטר בצורה עקיפה או ישירה את לחץ האוויר בצמיד ולהתריע בפני הנהג כאשר זה אינו תקין או מסכן. שתי צורות מדידה קיימות למערכת, צורה עקיפה אשר לחץ הצמיגים נמדד בה על ידי חיישני מהירות סיבוב הגלגלים של מערכת נעילת הבלמים ברכב (לחץ נמוך מקטין את קוטר הצמיג ומשנה את מהירות הסיבובים שלו) ביחס לשאר הגלגלים, וצורה ישירה אשר הלחץ נמדד בה על ידי חיישנים עצמאיים המשדרים בזמן אמת את הלחץ בכל צמיג ובמקביל גם מודדים את הטמפרטורה בצמיגים. צמיגים בירושלים זקוקים למערכת זו אפילו יותר מצמיגים בכל עיר אחרת בארץ, ובשורות הבאות נסביר מדוע.
 

מה היתרונות של מערכת TPMS?

 
  • החיישנים יתריעו לכם על טמפרטורה מופרזת בגלגלים – גורם שעלול לסכן את חייכם.
  • תוכלו למנעו שחיקת צמיגים מוגברת על ידי פיקוח על לחץ האוויר המומלץ, ובכך תחסכו כסף רב עבור קניית צמיגים.
  • לחץ אוויר מתאים לרכב מביא לחיסכון בדלק.
  • תוכלו לגלות תקרים בשלב מוקדם – עובדה המאפשרת להאריך את חיי הצמיג ולשמור על חייכם.
 
 
tpms
 
 
 

מה זה בעצם?

 
מערכת TPMS בנויה מארבעה חיישנים שנמצאים בתוך הגלגל ומשדרים בעזרת גלי רדיו למחשב הנהג, אודות מידת לחץ האוויר והטמפרטורה. המערכת בעלת תקינה של משרד התקשורת לשידור ולקליטה, כך שאין חשש שהיא תפריע לכם.


 
 
 
 
 

 

שתי סיבות לשימוש במערכת ה- TPMS דווקא בירושלים

 
  • תנאי הדרך בירושלים מורכבים יותר מבשאר חלקי הארץ - ירושלים ידועה בתנאי הדרך העקלקלים שלה. עליות ומורדות בכל חלקי העיר, הופכים אותה לעיר שלא פשוט להתנייד בה ברכב. השינויים הרבים בתנאי הדרך חושפים את הרכב ואת הצמיגים במיוחד לתקלות אפשריות, ביניהן ירידה בלחץ הצמיגים. סביר להניח כי צמיגים בירושלים יאבדו מלחצם מהר יותר מאשר צמיגים בחלקי הארץ האחרים. על כן, מערכת שיודעת לנטר ולהתריע מפני שינויים בלחץ חשובה ביותר, דווקא בירושלים.
  • הדרך לירושלים מהמרכז או מהמרכז לירושלים - כידוע, הדרך לעיר וגם הדרך ממנה למקומות אחרים בדרך כלל משתרעת על פני קילומטרים רבים של כבישים מהירים. בכבישים המהירים, בשל מהירות הנסיעה, אנחנו נוטים לא לשים לב לתקלות שרגישות תשומת הלב שלנו אליהן נמוכה. לחץ אוויר, עד אשר הוא יורד מהותית בצמיג, הוא לא פרט שנבחין אליו מיד כאשר ישתנה. מערכת לניטור לחץ צמיגים בירושלים היא חשובה אם כן יותר מאשר במקומות אחרים.
 

 

חברה שתתקין עבורכם את מערכת ה-TPMS - סופר צמיג נהור- היא הפתרון

 
סופר צמיג - נהור הוא מוסך המתמחה בין היתר בתיקון צמיגים והתקנת מערכות TPMS לצמיגים. השירות שאנחנו מעניקים הוא מקצועי ואחראי, עבור הצמיגים בירושלים ועבור התושבים אף יותר.