צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פנצ'ריה בירושלים

 

נסיעה בטוחה - פנצ'ריה טובה

 
כשאתם נוסעים לנסיעת עסקים, לטיול עם המשפחה או לכל מטרה אחרת, אתם בוודאי רוצים להגיע אל היעד בשלום. אחד הדברים הפחות רצויים במצב כזה הוא תקר בגלגל. למרות זאת, זה דבר שקורה פעמים רבות, ולבטח כל מי שנוהג ברכב ייתקל בסיטואציה הזאת לפחות פעם אחת בחייו. כמובן שהדבר הראשון שיש לעשות במקרה שכזה הוא להשתמש בגלגל החלופי שיש בכל רכב. הדבר הבא שיש לעשות, הוא להגיע אל פנצ'רייה מקצועית ולתקן או להחליף את הצמיג התקול.
 
 
 
פנצ'ריה בירושלים אחת מעל כולם - תלפיות
 
פנצ'ריה 
 
 
 
תיקון תקר בפנצ'ריה בירושלים
 
תיקון תקר
 
 
 
 

תיקון בטוח

 
כשיש לכם תקר בגלגל אתם צריכים להיות בטוחים שאתם מגיעים אל פנצ'רייה מקצועית. זאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים שהתיקון מתבצע באיכות הגבוהה ביותר או שהצמיג החדש שתרכשו, במידת הצורך, יהיה טוב מספיק כדי לשמש אתכם לאורך זמן. סופר צמיג היא פנצ'רייה בירושלים אשר תשמח לספק לכם שירותי תיקון צמיגים ברמה הגבוהה ביותר, וכן שירותי מכירת גלגלים מתוצרת החברות המובילות בארץ ובעולם.
 

רק אצל מומחים בירושלים

 
כשמדובר בתיקון של צמיג או בהחלפתו חשוב מאוד לוודא שאתם מקבלים את השירות מאיש מקצוע בעל ותק וניסיון בתחום. זאת על מנת שתוכלו לנסוע ברכב שלכם בבטחה, מבלי להיות חשופים לתקרים ולתקלות אחרות. כשתגיעו אל סופר צמיג – פנצ'רייה בירושלים, מהר מאוד תוכלו להיות בטוחים שהרכב שלכם בידיים טובות. אצלנו עובדים אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, אשר בעזרת ציוד מתקדם יאתרו את החור שבצמיג ויתקנו אותו במידת האפשר. אם לאחר בדיקה של הגלגל יתברר כי יש להחליפו, נוכל להציע לך צמיגים מתוצרת מיטב החברות, בהתאמה מושלמת לסוג הרכב שלכם.
 
 

סרטון תדמית על פנצ'ריה בירושלים

 
 

כל מה שצריך לדעת על גלגלים, צמיגים ורכבים

 
גלגלים מהווים את נקודת המפגש היחידה של הרכב עם הכביש. במילים אחרות, כל אמצעי הבטיחות ברכב הופכים להיות לא יעילים במידה והגלגלים אינם איכותיים. אך בעוד הגלגלים עצמם מיוצרים על ידי יצרן הרכב, ולנהג אין שליטה עליהם, הצמיג הוא מה שקובע את מידת הבטיחות. צמיג לא תקין עשוי לגרום נזקים חמורים, ואת זה יודעים בכל פנצ'ריה.

צמיג שמתפוצץ בכביש מהיר מביא לאובדן שליטה, מסכן את הנהג ואת הנוסעים, ויכול להביא להתהפכות, אובדן שליטה ופגיעה בנהגים אחרים.צמיג יכול להתפוצץ כתוצאה מגורמים רבים כגון לחץ אוויר לא מספק, לחץ גבוה מדי, בלאי או סדקים משמעותיים. בנוסף, צמיג חדש ואיכותי מונע מאמץ של הרכב וכך חוסך בדלק. לצמיג יש משמעות כלכלית עבור נהגים אשר מעוניינים ליהנות מהרכב שלהם לאורך זמן.
 

מדוע כדאי לרכוש צמיגים דרך הפנצ'ריה שלנו?

 
הצמיגים שאנו מוכרים בפנצ'ריה הם הטובים ביותר עבור הרכב שלכם, וזאת בשל מספר סיבות:

א. התאמה – אנשי המקצוע שלנו יודעים כיצד להתאים את גודל הצמיג לגלגל על פי הוראות היצרן. יש לנו את הניסיון הדרוש על מנת לבצע התאמה אופטימאלית של הצמיג, ולחץ האוויר הדרוש עבורכם.

ב. גיל – אנו מחזיקים בדגמים רבים של צמיגים, עבור כל כלי הרכב ללא יוצא מן הכלל. יש לנו צמיגים חדשים,וצמיגים עם גיל ייצור של פחות משנה, על מנת שתוכלו לנהוג בבטיחות גם בנסיעות ארוכות במיוחד.

ג. מוניטין - בפנצ'ריה שלנו תמצאו צמיגים מוכרים המיוצרים על ידי חברות עם מוניטין. צמיגים הם לא המקום לחסוך בהוצאות: רכשו צמיג איכותי, העלו את ערך הרכב, ובעיקר שפרו את הבטיחות שלכם תוך מניעת תקלות בלתי רצויות.

ד. המלצות – לקוחות אשר החליפו את הצמיגים דרכנו יכולים להמליץ לכם על שירות דומה. אנו מתחייבים לאמינות מלאה, ויכולים לבדוק האם יש צורך בהחלפת כל צמיגים, או לחילופין בהחלפת צמיגים על הסרן הקדמי או האחורי בלבד. בנוסף, נדע כיצד לוודא שהצמיגים באותו סרן הם מאות ויצרן ועם ותק זהה.

 
מוסך סופר צמיג-נהור בע"מ הוא הרבה יותר מפנצ'ריה. בואו לבדוק יחד איתנו את הצמיגים של הרכב, להתכונן אל מבחן הרישוי השנתי, ולהפוך את הנהיגה לבטוחה ונוחה. אל תתנו למוסכים אחרים לגעת בצמיגים שלכם, או להשפיע על הרכב בצורה שאינה עומדת בהנחיות משרד התחבורה והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

 
אז אם אתם נמצאים בירושלים וזקוקים לשירותי פנצ'רייה – סופג צמיג לשירותכם בדרך שלכם!
לקבלת מידע נוסף חייגו עכשיו 053-7512222, ושתהיה לכם נסיעה טובה ובטוחה!