צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צמיגים חדשים

 
לא משנה כמה שעות ביום אתם נוהגים על הרכב, כדאי שתדעו עד כמה חשובים צמיגים חדשים לבטיחות האישית שלכם. הצמיגים מספקים אחיזת כביש לרכב, הם אחראיים על בלימת זעזועים והם גם מגנים על החישוק. צמיגים הם למעשה נקודת החיכוך היחידה של הרכב עם הכביש והדרך. צמיגים בלויים מהווים סכנה חמורה הן לנהג, לנוסעים ולשאר כלי הרכבה נמצאים בסביבה. מעבר לכך, צמיג משמש בתור מעטפת גומי טבעתית העוטפת את החישוק. לא ניתן מטבע הדברים לנסוע ללא מעטפת מן הסוג הזה, כאשר מנגד הצמיגים סובלים מבלאי ושחיקה מתקדמים.
 
 
צמיגים חדשים
 
 
 
צמיגים איכותיים וחדשים לרכב
 
 
 
 

איך יודעים מתי הגיע הזמן להחליף צמיגים?

 
כך תדעו מתי הגיע הזמן לנטוש את הצמיגים הישנים ולעבור לצמיגים חדשים ואיכותיים:

א. אורך חיים – צמיג ממוצע מחזיק מעמד 4 שנים. לכך יש להוסיף את תנאי מזג האוויר הקיצוניים בישראל, את החום הגבוה ואת הלחות. תנאים אלו מקצרים את אורך החיים של הצמיג ועלולים להסב נזקים גם לשלדת הרכב.

ב. אופי השימוש – נהיגה אגרסיבית או נהיגה מרובה בתנאי שטח מקצרים גם הם את אורך החיים של הצמיג. במידה ואתם מרגישים פחות בטוחים בזמן הנסיעה, דעו שהגיע הזמן להחליף את הצמיגים.

ג. תחזוקה – עיקר התחזוקה שלצמיגים מכל סוג כולל הקפדה על לחץ אוויר תקין וזוויות היגוי נכונות. בהינתן התנאים הללו יכולים הצמיג להחזיק מעמד יותר זמן, אולם הם עדיין דורשים מעקב מצד הנהגו הנוסעים.

צמיגים הם לאפריבילגיה אלא חלק בלתי נפרד מהאחריות על הנסיעה והנהיגה. הצמיגים קובעים את רמת הבטיחות ברכב ובשום פנים ואופן אין סיבה להתפשר עליהם.


 
 
דרך חברת סופר צמיג-נהור בע"מ תוכלו להשיג צמיגים חדשים במחיר נמוך ומשתלם. צרו קשר עוד היום עם אחד הנציגים שלנו והתקדמו לצמיגים ברמה גבוהה.