צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צמיגים ללא תקר

 
כולנו מכירים את הבעיה הנפוצה של תקר בגלגל - מה שמכונה לעתים פאנצ'ר. האמת היא שהתקר הוא כמובן לא בגלגל - אלא בצמיג של הגלגל. התקר נוצר ממספר סיבות - לעתים מדובר כמובן על מפגעים שונים בכביש, ולעתים פשוט מדובר על סוליה שהיא שחוקה מידי, ולכן רגישה מאד לתוואי הדרך - וכך נוצר התקר. אז האם בקרוב יגיע העידן, שבו לא נצטרך יותר להחליף צמיגים, שכן לא יהיה בהם תקר? לפי חברת מישלין - בהחלט כן!
 
 
צמיגים ללא תקר
 
 
 
תקר בגלגל
 
 
 
 

האם בקרוב נראה צמיגים ללא תקר?

 
  • הפיתוח כיום - חברת מישלין מצרפת, שוקדת על פיתוח פטנט מיוחד של צמיגים שלא תהיה בהם אפשרות לתקר.ברור שאם מישהו יגיע עם סכין ויחתוך אותם בכוח יהיה בהם תקר. אבל הכוונה היא לכך שאם אתם נוסעים, ויש מפגע על הכביש - לא יתחילו חתכים בצמיגים. במקום זה, תוכלו להמשיך ולנסוע כרגיל.


  • איך זה אפשרי? - מאחר שמדובר על פטנט בפיתוח, קשה לומר כיום כיצד מתכננים צמיגים אלו, שעדיין לא שווקו. נראה כי השימוש ברשת מיוחדת בצמיגים, ושינוי בסיסי של מבנה הצמיגים מהמבנה שאנו מכירים – הוא זה שיאפשר למנעו את יצירת התקר בגלגלים הללו. כמובן שמדובר על צמיגים איכותיים במיוחד שמעבר לכך שלא יהיה בהם תקר - הם גם יספקו אחיזת כביש טובה וחזקה במיוחד.


  • כמה זה יעלה? - קשה לומר. מאחר שככל הנראה יהיה מדובר על פטנט - חברות רבות שירצו לקנות את הצמיג יצטרכו לשלם הון עתק למישלין, ולכן ימכרו את המכוניות עם הצמיגים הללו במחירים גבוהים פי כמה מאלו שהכרנו עד היום. לכן, מי שירצה צמיגים ללא תקר - יצטרך להשקיע מלכתחילה את הסכום המתאים.
 

ומה נעשה בינתיים?

 
עד שהצמיגים הללו יגיעו לישראל ויהיו במחיר שווה לכל נפש- אתם מוזמנים לפנות לפנצ'ריה סופר צמיג נהור בירושלים, ובמידה ויש לכם תקר בצמיג- אנחנו נשמח לספק לכם שירותי תיקון מהירים ואיכותיים.