האם נזכה לראות עידן חדש של צמיגים ללא תקר?

 
כולנו מכירים את הבעיה הנפוצה של תקר בגלגל - מה שמכונהלעתים פאנצ'ר. האמת היא שהתקר הוא כמובן לא בגלגל - אלא בצמיג של הגלגל. התקר נוצרממספר סיבות - לעתים מדובר כמובן על מפגעים שונים בכביש, ולעתים פשוט מדובר עלסוליה שהיא שחוקה מידי, ולכן רגישה מאד לתוואי הדרך - וכך נוצר התקר. אז האם בקרוביגיע העידן, שבו לא נצטרך יותר להחליף צמיגים, שכן לא יהיה בהם תקר? לפי חברתמישלין - בהחלט כן!
 
 
גלגלים
 
 
 
תקר בגלגל
 
 
 
 

מה צופן העתיד?

 
  • הפיתוח כיום - חברתמישלין מצרפת, שוקדת על פיתוח פטנט מיוחד של צמיגים שלא תהיה בהם אפשרות לתקר.ברור שאם מישהו יגיע עם סכין ויחתוך אותם בכוח יהיה בהם תקר. אבל הכוונה היא לכךשאם אתם נוסעים, ויש מפגע על הכביש - לא יתחילו חתכים בצמיגים. במקום זה, תוכלולהמשיך ולנסוע כרגיל.


  • איך זה אפשרי? - מאחרשמדובר על פטנט בפיתוח, קשה לומר כיום כיצד מתכננים צמיגים אלו, שעדיין לא שווקו.נראה כי השימוש ברשת מיוחדת בצמיגים, ושינוי בסיסי של מבנה הצמיגים מהמבנה שאנומכירים – הוא זה שיאפשר למנעו את יצירת התקר בגלגלים הללו. כמובן שמדובר על צמיגיםאיכותיים במיוחד שמעבר לכך שלא יהיה בהם תקר - הם גם יספקו אחיזת כביש טובה וחזקהבמיוחד.


  • כמה זה יעלה? - קשה לומר.מאחר שככל הנראה יהיה מדובר על פטנט - חברות רבות שירצו לקנות את הצמיג יצטרכולשלם הון עתק למישלין, ולכן ימכרו את המכוניות עם הצמיגים הללו במחירים גבוהים פיכמה מאלו שהכרנו עד היום. לכן, מי שירצה צמיגים ללא תקר - יצטרך להשקיע מלכתחילהאת הסכום המתאים.
 

ומה נעשה בינתיים?

 
עד שהצמיגים הללו יגיעו לישראל ויהיו במחיר שווה לכל נפש- אתם מוזמנים לפנות לפנצ'ריה סופר צמיג נהור בירושלים, ובמידה ויש לכם תקר בצמיג- אנחנו נשמח לספק לכם שירותי תיקון מהירים ואיכותיים.