צמיגים לרכב בירושלים

 

הגיע הזמן להחליף צמיגים?

רגע, איך בעצם יודעים שאכן הגיע הזמן לעשות זאת?

 

חברת סופר צמיג-נהור שמחה להגיש לכם מספר טיפים חשובים בנוגע למועד החלפת הצמיגים:

 
  • תאריך ייצור הצמיג – צמיגים טובים לשימוש על פי רוב לארבע שנים מיום ייצורם. שימו לב – מיום הייצור שלהם ולא מהרגע שהם הורכבו ברכב שלכם. מסיבה זו, חשוב לרכוש צמיגים חדשים עד כמה שניתן.

  • תנאי השטח – נהיגה בכבישים משובשים, בתנאי מזג אוויר קשים או סגנון נהיגה אגרסיבי מקצרים באופן משמעותי את אורך החיים של הצמיג. גם קילומטרז' משפיע על הצמיג באופן דרמטי, וכל 50 – 60 אלף קילומטר מומלץ להחליף צמיגים.

  • סימנים חיצוניים – הופעה של סדקים, עיוותים ושחיקה מעידים על הצורך בהחלפת צמיגים. בנוסף, אם הצמיגים מאבדים לחץ אוויר במהירות לא סבירה – המשמעות היא שצריך להחליפם.

  • תחזוקה – יש לבדוק לחץ צמיגים בכל שבוע ולהשוות אותו ללחץ המומלץ על ידי היצרן. כמו כן, יש לשים לב לאיזון גלגלים כי פגיעה באיזון מובילה לשחיקה לא אחידה של הצמיגים.


למידע ולייעוץ חייגו למספר 053-7512222
 
 
 

חשיבותם של הצמיגים לרכב בירושלים

 

הצמיגים הם מעבר לכל אביזר פונקציונלי חשוב מאין כמותו. אין להתפשר על איכותם של הצמיגים בשום פנים ואופן משום שמוצר לא איכותי יפגע ביכולת השליטה של הנהג על הרכב. עם זאת, אם הצמיגים ממלאים תפקיד חשוב – אין משמעו שאינם יכולים (וצריכים) להיות מעוצבים. חברת סופר צמיג-נהור מציעה לכם שלל צמיגים לרכב בירושלים מאיכות מצוינת ובעיצובים מרשימים. הגלגלים הללו יתרמו לביצועי הרכב, ובנוסף ישדרגו את המראה שלו.

 
 
 
 
צמיגים לרכב
 
 
 
 

פשרות על איכות? לא אצלנו!

 
בפנצ'ריית סופר צמיג-נהור מכירים בחשיבותם העצומה של צמיגים לרכב בירושלים, ולכן לא מתפשרים על איכות בשום פנים ואופן. כאן תמצאו את היצרנים הטובים ביותר, במבחר גדול של גדלים ומידות. הצמיגים מותאמים לכל רכב בהתאם לסוג שלו ולצרכים שלו. המטרה שלנו היא לשמור על בטיחותו של הרכב שלכם ולאפשר לכם ליהנות מחוויית נהיגה ברמה הגבוהה ביותר.

בואו ותבחרו כאן את הצמיג הבא של הרכב שלכם!
 
 
צמיגים חדשים לכל סוגי הרכבים
 
 
 
סוגים שונים של צמיגים