צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צמיגים לרכב במבצע

 
כל אחד שונא כשהוא מגלה שיש לו פנצ'ר, ועליו לגשת לתקן את הצמיג. תיקון צמיגים זה דבר די זול באופן יחסי וכאשר אנחנו ניגשים לפנצ'רייה הקרובה לביתנו אנחנו מצפים להוציא סך של כ-50-100 ₪ במקסימום.

אבל מה קורה במקרים בהם לא ניתן לתקן את הצמיגים ואנחנו חייבים לרכוש צמיגים? פה כבר מדובר בעסק אחר. אנשים רבים נבהלים למשמע המידע כי הם צריכים לשלם על צמיג חדש, לעומת זאת, כן ניתן למצוא מקומות אשר מפרסמים צמיגים במבצע ושווה מאוד לבדוק את הנושא לעומק ולברר איפה אפשר לרכוש צמיגים במבצע.
 
 
צמיגים במבצע
 
 
 
צמיגים לרכב במבצע
 
 
 
 

איך אנחנו יכולים לברר איפה יש צמיגים לרכב במבצע ?

 
חשוב מאוד להתעניין דרך אנשים שאנחנו מכירים. במיוחד בתחום הרכב והתיקונים, כדאי מאוד לקבל המלצות מפה לאוזן ולאו דווקא דרך מקורות פרסומיים במיוחד. כדאי לשמוע מאנשים אשר חוו והיו אצל פנצ'ריות כאלה ואחרות באזור מגורינו האם קיבלו מחיר הוגן, האם היה שווה לנסוע אליהם, והאם בסופו של דבר היו מרוצים מהתיקון או הקנייה שהם ביצעו. כמובן כי כן חשוב להצליב את המידע הזה עם מקורות פרסום כמו למשל הסתכלות באתרי האינטרנט השונים שם אפשר להתרשם מחברות אשר יותר רציניות מאחרות.
 

אז מה המחיר ההגיוני לקבל מפנצ'ריות בירושלים עבור רכישת צמיגים?

 
חשוב לזכור כי המחירים משתנים מאוד גם בהתאם לתקופה ולאותה העת שאנחנו צריכים לרכוש, וגם כמובן בהתאם לרכב שאנחנו צריכים עבורו צמיג. ישנם צמיגים מסוימים של חברות רכב אשר יעלו יותר מאשר צמיגים לרכבים אחרים וכמובן זה גורם משמעותי בקבלת הצעת המחיר.

המחירים יכולים לנוע החל מ-200 ₪ עבור צמיגים במבצע, כלה ב-300 ₪ וכמובן ישנם כאלה אשר יכולים להיות יקרים יותר בשל היותם צמיגים לרכב מסוים – בטווח של בין 500-900 ₪ לצמיג. חשוב מאוד לברר נכון לאותו רגע ולאותו הרכב עליו אנחנו נוסעים אילו חברות ובתי עסק עושות מבצעים על צמיגים ויכולים להעניק לנו מחיר משתלם ואטרקטיבי עבור החלפת צמיג. אין ספק כי זו הוצאה לא מתוכננת אבל אם נמצא צמיגים לרכב במבצע נוכל להקל על עצמנו משמעותית.
 
מעבר לקריטריונים החשובים האלה, כדאי מאוד לבחור צמיגים שעונים על הפרמטרים הבאים:

  • החברה המייצרת – מומלץ לרכוש צמיגים שיוצרו על ידי יצרנית צמיגים מוכרת, המייצרת אותם על פי כל דרישות התקן.
  • צמיגים מקוריים – כשהרכב יוצא ממפעל הייצור הוא יוצא עם צמיגים מקוריים של החברה. כשמגיע הרגע בו צריך להחליף אחד או יותר מהצמיגים, מומלץ להחליפם בצמיגים מקוריים של החברה, שכן אלה יספקו לכם את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר על הכביש. למרות זאת,אפשר בהחלט לרכוש צמיגים חלופיים אם אין צמיגים מקוריים בנמצא או אם אתם מוצאים צמיגים לרכב במבצע, אבל אז חשוב מאוד לוודא בשבע עיניים שאלה צמיגים שמתאימים לרכב שלכם.
  • אחריות – אמנם,על פי החוק, כל הצמיגים שנמכרים בארץ הם צמיגים בעלי תו תקן העומדים בכל הסטנדרטים הבינלאומיים והמגיעים עם 4 שנים של אחריות יצרן, אולם תמיד יש גם "חאפרים" שינסו למכור לכם צמיגים ללא אחריות, או צמיגים בעלי פגם. לכן,כשאתם בוחרים צמיגים לרכב חשוב מאוד שתדאגו לקבל על כל צמיג תעודת אחריות, שתבטיח לכם שאם נמצא פגם בצמיג – תוכלו לפנות לחברה ולקבל שירות.
 

מה לגבי צמיגים לרכב במבצע?

 
על צמיגים, כמו על מוצרים רבים אחרים, פנצ'ריות יכולות לעשות מבצעים. מבצעים אלה נועדו לעודד אנשים לרכוש את הצמיגים כדי לשפר את בטיחות הרכב מחד, אולם בעיקר על מנת להכניס כסף לקופת הפנצ'רייה. לכן, אין בכלל מניעה לגשת ולבדוק צמיגים לרכב במבצע, אבל אסור להתפתות לרכוש אותם רק בגלל המחיר. חשוב מאוד לוודא, והפעם בשמונים עיניים, שמדובר בצמיגים שמתאימים לרכב שלכם מכל הבחינות, ושגם הם, ממש כמו צמיגים לא במבצע – מגיעים אליכם עם תעודת אחריות.
 

סופר צמיג נהור – צמיגים לרכב במבצע באחריות מלאה

 
סופר צמיג נהור מציעה לכם צמיגים לרכב במבצע, בהתאמה אישית לרכב שלכם. אצלנו תוכלו למצוא צמיגים איכותיים במחירים נוחים, כאשר צוות העובדים שלנו יסייע לכם לבחור את הצמיגים שמתאימים לרכב שלכם.
 

לקבלת מידע נוסף אודות צמיגים לרכב במבצע צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.