צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שיפוץ, חידוש ותיקון חישוקי מגנזיום

 

קצת על חישוקי מגנזיום

 
חישוקי מגנזיום הם אחד משיפורי הרכב הפופולריים ביותר. כשהגלגל מפואר ומרשים הוא תורם למראה היוקרתי של הרכב. החסרונות המרכזיים של חישוקי המגנזיום נעוצים במחירם הגבוה (מדובר בתענוג לא זול) ובנטייתם להישחק עם הזמן. חישוקי מגנזיום שמתיישנים פוגמים במראה ברכב וכל הפואנטה בהתקנתם מתנדפת. החדשות הטובות הן שלא חייבים לקנות חישוקי מגנזיום חדשים גם אם חישוקי המגנזיום התבלו ואפילו אם הם ניזוקו נסדקו או נשברו; ישנה אפשרות לבצע שיפוץ, חידוש ותיקון חישוקי מגנזיום ולהמשיך ליהנות מיתרונותיהם לאורך זמן.

 

למה כולם אוהבים חישוקי מגנזיום?

 
מי שלא מכור לנהיגה ולא רואה את היופי שבעיצוב מנצח של רכב החלומות לא יכול להבין את הטירוף סביב חישוקי המגנזיום. אבל, מי שמתעניין בחידוש חישוקי מגנזיום ככל הנראה מבין עניין ויודע היטב במה מדובר ולכן מוכן להשקיע ב”טירוף” הממכר הזה. ג'נטים ממגנזיום משדרגים כל רכב באופן מוחלט ומשמעותי. אבל מעבר ליופי, להוד, להדר ול"פאסון" שחישוקי המגנזיום תורמים לרכב, יש להם עוד לא מעט יתרונות חשובים.
 

מה הם היתרונות של ג'נטים ממגנזיום?

 
 • מראה חדשני, בוהק מודרני
 • בטיחות: חישוקי מגנזיום חזקים ובטיחותיים יותר, מאפשרים יציבות של הצמיג והרכב.
 • ביצועים: גם בגזרת ביצועיו של הרכב לחישוקי מגנזיום יש יתרון
 •  

   
  בשביל יתרונות צריך לשלם:
  בזכות כל אלה הצטיידות בג'נטים ממגנזיום מהווה תענוג יקר. מחירם של חישוקי מגנזיום לעיטור צמיגי הרכב יכול אף להגיע לאלפי שקלים. כשהג'נט נשחק עם הזמן או בעקבות חבלות למיניהן (קילופי צבע, שריטות, מכות; וכאשר שטח פניו נחבל, נסדק, או נשבר ההפסד הכלכלי מגדיל את מפח הנפש. אבל אין סיבה להתאכזב ולדאוג – שיפוץ חישוקי מגנזיום לא עולה הון תועפות והוא זמין עבורכם.
   
  תיקון חישוקי מגנזיום
   

  איך משפצים חישוקי מגנזיום?

   
  כל שנדרש לעשות כדי להחזיר לג'נטים את הקסם הישן-נושן זה לאתר מוסך שמתמחה בשיפוץ וחידוש ג'נטים. לאנשי המקצוע העובדים במוסך ישנו הידע, הכלים והמיומנויות הנדרשים כדי לרענן את מראה הג'נטים. מגנזיום היא מתכת מאד נוחה לעיבוד ועיצוב, עובדה שמאפשרת את חידוש החישוק בקלות, בעזרת חומרים מיוחדים (סגסוגות למיניהן), כלי עבודה מותאמים וחומרי צביעה.

  העניין המרכזי הקשור לשיפוץ וחידוש של חישוקי מגנזיום זה המקצועיות. יש חשיבות רבה לבחירת מוסך מקצועי. אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים יוכלו לתקן כמעט כל תקלה או פגם בחישוק מגנזיום גם כשמדובר בג'נט מגנזיום שנשבר. לגבי כיפופים, מכות, שריטות, קילופי צבע וסדקים – את כל אלה גם יכול לתקן מומחה "אמתי" בתחום בקלות, במהירות ביעילות ובמחיר לגמרי סביר. עם ההגעה למוסך המתאים, אנשיו כבר יעשו את העבודה הנדרשת וישלימו את תהליך שיפוץ וחידוש חיזוקי המגנזיום.


   

  מה כולל תהליך שיפוץ וחידוש גלגלי מגנזיום?

   
  תהליך שיפוץ וחידוש חישוקי מגנזיום כולל פירוק של הצמיג מהג'נט, איתור כל הפגמים הקיימים בג'נט ותיקונם, הלבשת הצמיג על הג'נט והשבת ההתקן כולו (צמיג פלוס חישוק מגנזיום) אל הרכב באופן שיאפשר נהיגה בטוחה ברכב. בשל חשיבות ההיבט הבטיחותי של הפעולה ולאור מחירם הרב וחשיבותם של חישוקי המגנזיום עבור בעל הרכב חשוב לאתר ולבחור מוסך עם אנשי מקצוע מיומנים עם ניסיון מוכח בתחום.